تبلیغات
POLICYSTIR | وب سایت هواداران دانلود design,طراحی - برج شیطان پرستان در مکه..... POLICYSTIR | وب سایت هواداران دانلود design,طراحی - برج شیطان پرستان در مکه.....

 

 

 

 

 


بِسمِ اللهِ اَلرحمنِ اَلرَحیمِ
در سال 2012، که از دیدگاه فرقه‌های شیطانی شروع «نظم نوین دنیوی» است
ساختمان "ابراج البیت" به پایان می‌رسد و کعبه چنین در سایه نمادهای شیطانی قرار خواهد گرفت.بزرگترین مأموریّتوهّابیون تا سال 2012 م. به اجرا در خواهد آمد، تا این سال، همه نشانه‌ها،نمادها و سوابق مسلمانان سلف و اهل بیت(ع) در امّ القرای اسلامی نابودخواهد شد و در غیبت همة سنّت‌های اسلامی که در اثر بدعت‌های سلفی وشرک‌آلود خواندن آن سنّت‌ها از میان مسلمانان رخ بربسته، در بنای اصلی«مسجدالحرام و مسجد النّبی» نیز در تیررس تیرهای زهرآلود ماسونی و شیطانیاز جمله ابراج البیت، کارکردهای خود را از دست خواهد داد تا فراماسونریجهانی یا همان دجّال آخرالزّمان به راحتی بتواند حکومت جهانی شیطان رامستقر نماید.


یک فراماسون و یکی از معمار های مطرح دنیا که ببشتر از 200 تا ابلیسک توی دنیا ساخته ، با بودن این بنا به بهونه ی ازدحام بیش از حد مردم ، مخالفت کرد و بعد از خراب کردن این بنا بجاش یه دیوار کشید! البته الان برج ساعتی به اسم "ابراج البیت" به جای این داره ساخته میشه که خیلی خیلی مشکوکه !!نکته ی اول : این برج 72 طبقس که 72 عدد قدرته اونهاست.به این عکس دقت کنید، سنگی به شکل حلال مشاهده میکنید که به شاخ شیطان معروفه.


و حالا نگاه   کنید!!! 

چیزی که به ظاهر هلالیه که نماد مسلمون هاست ، دقیقا به همین شکله که جالبتر اینه که بالا تر از کلمه ی الله هم قرار داره.
 

نکته ی دوم : کلمه ی الله رو در این برج به صورتی نوشتند که بازم مشکوک میزنه . الف کلمه ی الله جای خودش نیست . در واقع این کلمه الله اکبر هست که اون قدر اکبر رو کوچیک ترسیم کردند که میتونه معنی این رو بده که خدا اونجورایی که میگن اکبر نیست!!(استغفر الله) . و نکته ی دیگه اینکه اگه کلمه ی الله رو به خاطر دیکته ی مشکوکش در نظر نگیریم میشه اکبر خالی ! که چون برج تکی ابلیسک محسوب میشه .......


نکته ی سوم : شباهت این برج با برجی که توی فیلم ارباب حلقه ها دیدیم!

این برج توی فیلم ارباب حلقه ها :

اینم" ابراج البیت


به سر هلالی شکل هر دو توجه کنید.

نکته ی چهارم : به این عکس توجه کنید . اگر همه ی پرتو های نور رو بشماریم متوجه میشیم که 7 پرتو وجود داره. عدد 7 اگر نورانی باشه یا مرتبط با نور باشه جزء اعداد مقدس فراماسون ها به حساب میاد.

نکته یپنجم : تاریخ افتتاح این برج ! خیلی وقته که موقع افتتاح یا رونمایی یک طرح یا هر چیز دیگه ای ساعت و ثانیه آن هم برای جذابیت بیشتر مشخص میکنند تاریخ افتتاح این برج 21 ماه دسامبر سال 2012 ساعت 11 و 11 دقیقه !!!!


نکته ششم : این بنا بسیار بزرگه به گونه ای که با ساخته شدن اون سایه ی شیطان روی خانه ی توحید میفته.نکته ی دیگه : این یک عکس قدیمیه که توی اینترنت پیداش کردم . مهم تبلیغ کوکا کولاست!!!!!